ضمانت 7 روزه کاریناهمراه

                                                                                ضمانت 7 روزه کاریناهمراه

کلیه کالاهای موجود در کارینا همراه دارای ضمانت 7  روزه طبق شرایط ذیل میباشد:

مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت کارینا همراه با مشخصات محصول ارسالی همخوانی نداشته باشد.

در صورتی که اصل و اورجینال بودن محصول توسط کارینا همراه اعلام شده باشد ولی محصول ارسالی اصل نباشد و به تایید کارشناسان مجموعه برسد.

تبصره:

در صورت داشتن هرگونه مشکل در مورد کالاهای دارای گارانتی، تمامی دستورالعمل ها طبق تعهد شرکت گارانتی دهنده انجام می گیرد و کارینا همراه  پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی دهنده به شما خواهد بود.

 

کارینا همراه مسئولیت هرگونه دستکاری نرم افزاری و سخت افزاری، توسط کاربر و تعمیرکاران غیر مجاز را بر عهده نخواهد گرفت.

1. اطلاعات درج‌شده درباره محصول با کالای ارسالی همخوانی نداشته باشد (در صفحه هر محصول، اطلاعات فنی آن به‌طور کامل ثبت شده است. در صورتی که این کالا را سفارش دهید اما کالای ارسالی با اطلاعات موجود در سایت مغایرت داشته باشد، مبلغ سفارش شما به شماره حساب اعلامی‌تان برگشت داده خواهد شد. لازم به ذکر است این موضوع صرفا درباره اطلاعات فنی محصول صادق است. به علت اینکه عکس‌های محصول در نمایشگرهای مختلف با رنگ‌های نسبتا متفاوتی نمایش داده می‌شوند، این موضوع شامل گارانتی 7روزه کارینا همراه نمی‌شود.

تبصره: جهت بازگشت سفارش به علت مغایرت اطلاعات فنی محصول،  باید پلمپ کالا باز نشده باشد و هیچ‌گونه آثار نوشته، خط خوردگی، پاره شدن و موارد اینچنینی روی شیرینگ و جعبه اصلی کالا وجود نداشته باشد. در صورت رعایت نشدن هر کدام از موارد ذکر شده، امکان بازگشت کالا وجود نخواهد داشت. در صورتی‌که تشخیص مغایرت از روی اطلاعات جعبه ممکن نباشد، و خریداران محترم بعد از باز کردن و استفاده از کالا متوجه مغایرت شوند، باید نهایتا تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا مغایرت را به کاریناهمراه اطلاع دهند. در این شرایط لازم است جعبه اصلی کالا به همراه متعلقات آن به صورت سالم نگهداری شود و بعد از هماهنگی با پشتیبانی ، کالا در بسته‌بندی اصلی به همراه تمامی متعلقات برگردانده شود.

2.کالای ارسالی برخلاف ادعای کارینا همراه اصل و اوریجینال نباشد(تمامی کالاهای موجود در وب‌سایت کارینا همراه  اصل و اوریجینال‌اند و این موضوع جزو تعهدات ماست. در صورتی که اصل نبودن کالای ارسالی توسط کارشناسان ما ثابت شود، محصول اصل جایگزین یا مبلغ آن عودت داده می‌شود)

3.کالای ارسالی نو نباشد یا متعلقات موجود در آن کم باشد( هیچ کالای کارکرده‌ای در کارینا همراه به‌فروش نمی‌رسد با این حال، در صورتی که کالای ارسالی نو نباشد یا لوازم جانبی موجود در آن کم باشد، محصول جایگزین یا مبلغ آن عودت داده می‌شود)

این موارد شامل از بین رفتن گارانتی 7  روزه کاریناهمراه میگردد:

1.مشتریان عزیز باید جعبه کالا به همراه تمامی متعلقات آن را به صورت سالم به مدت 7 روز نگهداری کنند تا در صورت نیاز به شرکت تامین‌کننده کالا برگردانده شود؛ در صورت هرگونه خط خوردگی، آثار نوشتن، پارگی و موارد اینچنینی حتی روی جعبه کالا، امکان مرجوعی کالا وجود ندارد.

2.استفاده و نحوه نگهداری نادرست از محصول خریداری شده در مدت زمان حداکثر 7روزه پس از خرید (سقوط، تماس با آب وسایر مایعات و گرد و غبار و …)

3.هرگونه سرویس تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیرمجاز

4.خرابی براساس استفاده از لوازم جانبی غیر مجاز مانند پاوربانک یا باتری تایید نشده از سوی شرکت ارئه‌دهنده

5. مخدوش یا دستکاری شدن کد IMEI ویا سریال روی کارتن گوشی

6.نصب هرگونه نرم افزار و برنامه تایید‌نشده از سوی شرکت ارائه‌دهنده

منو سبد خرید
بالا