ریجستری گوشی

                                                                                     ریجستری گوشی

همه گوشی‌هایی که در کاریناهمراه به‌فروش می‌رسند کد رجیستری دارند و به‌صورت قانونی وارد کشور شده‌اند. بر این اساس، پس از خرید و دریافت گوشی، کافی است تلفن همراه خود را در سامانه همتا ثبت کنید. این کار را به شیوه‌های مختلفی می‌توانید انجام دهید که در ادامه این شیوه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از کد دستوری

سریع‌ترین شیوه رجیستری تلفن همراه، شماره‌گیری کد دستوری #7777* و پس از آن انتخاب گزینه فعال‌سازی (گزینه 2) است. پس از آن شناسه 15 رقمی دستگاه (IMEI)، شماره همراه خود و کد فعال‌سازی را وارد کنید. پس از انجام این مراحل، پیامکی از طرف سامانه همتا برای‌تان ارسال شده و به این ترتیب گوشی شما در سامانه همتا ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، شناسه 15 رقمی دستگاه و کد فعال‌سازی روی جعبه دستگاه یا کارت گارانتی درج شده است.

 

اپلیکیشن سامانه همتا

اپلیکیشن سامانه همتا هم برای سیستم‌‌عامل‌های اندروید و هم iOS طراحی و منتشر شده است. با دانلود و ورود به این اپلیکیشن، در چند مرحله ساده می‌توانید تلفن همراه خود را در سامانه همتا ثبت کنید. ابتدا گزینه فعال‌سازی تلفن همراه را انتخاب کنید. سپس قسمت‌های مربوط به شناسه 15 رقمی دستگاه (IMEI)، شماره همراه و کد فعال‌سازی را وارد کنید. اکنون تلفن همراه شما در سامانه همتا ثبت شده و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

وب‌سایت سامانه همتا

رجیستری در وب‌سایت سامانه همتا همانند اپلیکیشن آن است. کافی است به وب‌سایت سامانه همتا بروید، وارد بخش فعال‌سازی شوید و در آن‌جا اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. تمامی این مراحل در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.

نکته مهم

یادتان باشد، برای گوشی‌های قانونی‌ای که دو سیم‌کارت دارند، فقط ثبت یکی از سیم‌کارت‌ها در سامانه همتا کافی است و نیازی به فعال‌سازی هر دو سیم‌کارت و درج هر دو IMEI وجود ندارد.

منو سبد خرید
بالا