بارگردانی وجه

                                                                 بازگردانی وجه یا جایگزینی سفارش

کارینا همراه همواره  تمام تلاش خود را برای فراهم نمودن کالا و خدمات به کار می‌بندد. بااین‌حال درصورتی‌که به هر دلیل، موجودی محصولی به اتمام برسد، حق کنسلی و بازگرداندن وجه حتی پس از اقدام مشتری برای ثبت سفارش، در اختیار کارینا همراه است. کاربر می‌تواند وجه پرداخت شده را باز پس گرفته یا کالای دیگری را جایگزین محصول ناموجود کند. برای این امر کاربر میبایست شماره شبا و اطلاعات کارت خود را در پنل ثبت کرده باشد که درصورت بازگشت وجه مبلغ فقط به حساب اعلامی و در صورت خرید جایگزین در کیف پول پنل واریز می گردد. . اختلافات قیمتی کالای جدید با قدیمی، در این صورت توسط کارینا همراه به کاربر اطلاع داده شده و اقدامات لازم درباره آن انجام خواهد شد. 

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید، اتمام موجودی، در صورت تأیید توسط کارینا همراه و توافقات حاصله، وجه پرداخت شده طی 1 الی 3 روز کاری  به‌حساب مشتری بازگردانده می‌شود. 

کارینا همراه می‌تواند بدون اطلاع قبلی، سفارش گیری را متوقف کرده و فروش خود را معلق کند. در این شرایط، تمامی سفارش‌های ثبت شده پیش از توقف سفارش گیری، مانند روال قبلی ارسال خواهند شد.

در صورت بروز اشتباه یا خطا در زمینه قیمت و ارزش مالی کالاها، حق بلااثر کردن سفارش، برای کارینا همراه محفوظ است. مبالغ واریز شده مشتری در این حالت به حساب اعلام شده توسط آنها واریز خواهد شد. مشتری با اطلاع از این مورد اقدام به خرید کرده و حق ادعایی در مورد آن را نخواهد داشت.

منو سبد خرید
بالا